ХТО МИ

Ми – це три делегації Terre des hommes з Румунії, Молдови та України, які об’єднали свої зусилля для реалізації проекту, спрямованого на боротьбу з феноменом гендерного насильства серед дітей у шкільному середовищі.
Фонд Terre des hommes, що базується в Лозанні (Швейцарія), в даний час є найбільшою у Швейцарії організацією захисту прав дітей. Завдяки програмам охорони здоров’я, захисту та реагування на надзвичайні ситуації ми надаємо допомогу понад 3 мільйонам дітей та їхніх сімей у більш ніж 45 країнах щороку.

Організація Terre des hommes (Tdh) була заснована в 1960 році франко-швейцарським фармацевтом Едмондом Кайзером, який був уражений становищем дітей, які постраждали від війни в Алжирі, і хотів їм допомогти. Назва фонду натхненна твором Антуана де Сент-Екзюпарі 1939 року «Terre des hommes», перекладеною українською мовою як «Земля людей». Це книга, в якій письменник говорив: потенціал кожної дитини розвивати талант, якщо його захищають і люблять, відповідальність всіх нас за створення кращого світу і необхідність співпраці.

1966 року на зразок організації, створеної в Лозанні, були створені інші організації Terre des hommes у Швейцарії, Франції, Бельгії, Німеччині, Люксембурзі та Нідерландах. Усі вони об’єднуються у Міжнародну федерацію “Terre des Hommes/Terre des Hommes International Federation” (TDHIF). Федерація забезпечує, щоб голоси організацій-членів були почуті на міжнародному та європейському рівні, та представляє їх в Організації Об’єднаних Націй.

Terre des hommes

Proiect derulat de Fundația Terre des hommes Elveția (România), în parteneriat cu Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția și cu The Separate Division of Terre des Hommes Foundation in Ukraine

Terre des hommes

Проект виконується Фундацією Terre des Hommes, Швейцарія (Румунія), у партнерстві з Представництвом Республіки Молдова Фонду Terre des Hommes Лозанна - Швейцарія та з Відокремленим підрозділом Terre des Hommes Foundation в Україні

Terre des hommes

Proiect derulat de Fundația Terre des hommes Elveția (România), în parteneriat cu Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția și cu The Separate Division of Terre des Hommes Foundation in Ukraine

Informatii

Проєкт впроваджується Fundația Terre des hommes Elveția (România), у партнерстві з Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția та Separate Division of Terre des hommes - Helping children worldwide - Foundation in Ukraine та отримує фінансування в розмірі 194 067 євро через програму Фонду активних громадян Румунії, що фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією через EEA Grants 2014-2021. Зміст цього веб-сайту не обов'язково відображає офіційну позицію EEA та Norway Grants на 2014-2021 роки; для отримання додаткової інформації завітайте www.eeagrants.org. Інформація про Фонд активних громадян Румунії доступна на www.activecitizensfund.ro.

Powered by Concept Web © 2023. Toate drepturile rezervate.