ЩО МИ РОБИМО

Ми працюємо разом для інклюзивної Європи

Чим займається проєкт ACTIV
Дії проти насильства

Проєкт ACTIV внесе позитивні зміни в таку проблему, як ґендерне насильство в школах, щодо відносин і поведінки дітей, а також щодо стратегій щодо запобігання та боротьби з насильством з боку вчителів.
Ми, команда проєкту ACTIV, вважаємо, що для того, щоб знизити рівень ґендерного насильства, необхідно втрутитися та усунути його структурні причини: соціальні норми, стереотипи, забобони, відсутність інституційних процедур втручання.
У проєкті ACTIV (2021 -2023) ми організуємо заходи з 375 викладачами та 250 учнями шкіл Румунії, Республіки Молдова та України. Ми залучатимемо учнів у віці 11-15 років, у рівному гендерному співвідношенні, на всіх етапах проекту, від аналізу ситуації до виявлення та формування конкретних відповідей та дій щодо підвищення обізнаності. У проєкті візьмуть участь ті діти, які виявлятимуть цікавість до участі, з підвищеним ризиком стати жертвами насильства, а школи будуть відібрані з вразливих сільських громад, особливо ромських і з обмеженим доступом до базових соціальних послуг.

У Румунії до проєкту будуть залучені школи з округів Олт, Долж, Горь, Бакау (знедолені міста і комуни).
До України будуть залучені школи Донецької та Луганської областей.
До Республіки Молдова будуть залучені школи Флорештського, Фалештського, Сорокського, Ніспоренського та Єдинецького районів.

ЯК МИ БУДЕМО ВНОСИТИ ЗМІНИ
В ШКІЛЬНИЙ КЛІМАТ?

1
Ми допоможемо дітям і вчителям

Ми допоможемо дітям і вчителям краще і глибше зрозуміти, чому відбувається гендерне насильство, іншими словами, які причини (соціальні норми, стереотипи, забобони), лежать в його основі.

5
Проведемо консультації

У кожній із країн-партнерів ми організуємо консультації з дітьми та вчителями у вибраних школах. У кожній школі будуть створені дитячі консультативні комітети, які збиратимуться щомісяця для розробки та реалізації ініціатив боротьби з гендерним насильством. Батьки, шкільний персонал та члени громади візьмуть участь у презентації ініціатив, спільно розроблених учнями, та у кампаніях з підвищення обізнаності, які покращать розуміння їхньої ролі у зниженні ГН у школах.

3
Аналіз ситуації

У свою чергу, 375 вчителів візьмуть участь в аналізі ситуації і отримають користь від навчання. Вчителі зміцнять свої компетенції та розвиватимуть сприятливе ставлення до гендерної рівності, перетворюючи шкільний клімат у 25 школах, на які спрямований проект, на середовище, яке сприяє повазі, недискримінації, рівним можливостям та поводженню.

4
Працює

Працює

2
Працює

Працює

Proiectul este implementat de Fundația Terre des hommes Elveția (România), în parteneriat cu Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția si Separate Division of Terre des Hommes Foundation in Ukraine, și beneficiază de o finanțare în valoare de 194.067 euro, prin programul Active Citizens Fund România, finanțat de Islanda, Liechtenstein și Norvegia prin Granturile SEE 2014-2021. Conținutul acestui website nu reprezintă în mod necesar poziția oficială a Granturilor SEE și Norvegiene 2014-2021; pentru mai multe informații accesați www.eeagrants.org. Informații despre Active Citizens Fund România sunt disponibile la www.activecitizensfund.ro.

Lucrăm împreună pentru o Europă incluzivă.

Terre des hommes

Proiect derulat de Fundația Terre des hommes Elveția (România), în parteneriat cu Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția și cu The Separate Division of Terre des Hommes Foundation in Ukraine

Terre des hommes

Проект виконується Фундацією Terre des Hommes, Швейцарія (Румунія), у партнерстві з Представництвом Республіки Молдова Фонду Terre des Hommes Лозанна - Швейцарія та з Відокремленим підрозділом Terre des Hommes Foundation в Україні

Terre des hommes

Proiect derulat de Fundația Terre des hommes Elveția (România), în parteneriat cu Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția și cu The Separate Division of Terre des Hommes Foundation in Ukraine

Informatii

Проєкт впроваджується Fundația Terre des hommes Elveția (România), у партнерстві з Reprezentanța din Republica Moldova a Fundației Terre des Hommes Lausanne – Elveția та Separate Division of Terre des hommes - Helping children worldwide - Foundation in Ukraine та отримує фінансування в розмірі 194 067 євро через програму Фонду активних громадян Румунії, що фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією через EEA Grants 2014-2021. Зміст цього веб-сайту не обов'язково відображає офіційну позицію EEA та Norway Grants на 2014-2021 роки; для отримання додаткової інформації завітайте www.eeagrants.org. Інформація про Фонд активних громадян Румунії доступна на www.activecitizensfund.ro.

Powered by Concept Web © 2023. Toate drepturile rezervate.